Menu

Novinky v roce 2021

Všem návštěvníkům a přátelům Zámku Mělník bychom chtěli do tohoto roku 2021 popřát pevné zdraví, hodně štěstí a spoustu životního optimismu. Zároveň bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o Zámek Mělník. 

Pandemie Covid se nesmazatelně zapsala do životů a podnikání mnoha osob na celém světě. Je to obrovská ekonomická tragédie. I Zámek Mělník svým šokujícím rozsahem a rychlostí poškodila. Byl život před nákazou Covid a je život po nákaze. Na zámku jsme optimisté, a tak věříme, že s jarem se zase brány zámku otevřou. Zámek se bude moci opět ukázat návštěvníkům v celé své kráse a Vy, návštěvníci v něm budete moci zažít spoustu nezapomenutelných okamžiků a strávit příjemný čas.

V mezičase bychom Vás rádi informovali a podělili se s Vámi o nějaké novinky, které v tuto chvíli pro Vás připravujeme a na které se můžete v roce 2021 těšit.

Novinky pro 2021:

Zámecké kulturní léto – letní scéna Divadla Na Maninách

Dětské prohlídky zámku – Cesta za denárem kněžny Emmy – zkrácené prohlídky pro děti, zábavnou formou přiblížení historie zámku a na závěr malá odměna

Věrnostní program zámku  – staňte se „štamgastem“ zámku a využívejte svých výhod

Dárkové vouchery na zámecké zážitky – netradiční dárek pro všechny, kterým chcete udělat radost

I přes uzavření zámecké galerie a vinných sklepů, stále můžete od středy do neděle obdivovat zámecké nádvoří a zakoupit lahodnou kávu s desertem či láhev lobkowiczkého vína v zámecké patisserii.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši přízeň a věříme, že se s Vámi brzy shledáme v krásných prostorách Zámku Mělník. 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies